Hoofdsponsor:

Uitslag 3 uurs enduro 2017-04-08 te Rilland

Klasse: TEAM

1   Bob van Looveren & Andy Truyts 
2   Stefan Hage & Alex Brand
3   Steven Ovaa & Casper Ovaa 
4   Robert van Pelt  & Michel van Roon
5   Wessel Peeters & Amel Advocaat 
6   Peet van Saase & Han van Saase 
7   Rob Wouda & Dario van Saase
8   Michel van Dooren & Ronald Robbe 
9   Carl van Meerheaghe & Rens de Decker
10 Corne Zuidhof & Kees Zuidhof 
11 Manuel Hoogers & Sam Vernooys 
12 Raf Verstraelen & Guy van Oekelen
13 Jonathan Hoogers & Sven Kroese 
14 Jochem Walkiers & Mark Boot 
15 Art van 't Geloof en Andre Voogd
16 Erik Ekelmans & John Braas 
17 Jasper de Visser & Richard Geschiere 
18 Andre van der Graaf & Chris Markusse 
19 Kenny Bellens & Geoffrey Hendrickx 
20 Dailey van de Ketterij & Troy van de Ketterij 
21 Ruud Verhagen & Bennie Kanters 
22 Peter Hageman & Janfred Oldenziel 
23 Bor Molenschot & Maurice van den Broek 
24 Kees den Dekker & Robin de Jonge 
25 Dennis Verswijver & Remco Goossens 
26 Bram Appello & Roy Mensen 
27 Ronald Stam & Alexander de Haan
28 Marco van Wezel & Patrick Polderman
29 Ralph Schepers & Indy van den Goorbergh 
30 Lukas de Ruiters & Jochem van den Dorpel
31 Gwen Backx & Thijs Cools
32 Marco Hopmans & Gerhard Schur 
33 Frank Verheij & Peter Meilink
34 Johnny Polderman & Peter Sinke
35 Rico Verbrugge & Bas Westdorp
36 Nils Hensen & Sander Schoonderwoerd 
37 Vincent Schellinck & Bruno Sealens 
38 Mark van Leeuwen & Jan Markusse 
39 Carlo Aagten & Mark Jacobs 
40 Jonathan Markwat & Mattieu Markwat 
41 Jorrit van der Veen & Max Berkelder 
42 Ronnie Stroo & Martin Stroo 
43 Marijn Poot & Carlo van Tiggele
44 Cees Bijl & Jan Slooter 
45 Jelle Hans & Johan van der Velde 
46 Cornelis Vat & Matthias Lodder 
47 Nick Strasky & Bram van Dijk 
48 Niels Esselink & Dominique van Strien 
49 Justin van Tiggele & Patrick Houke 
50 Bart Robijns & Sam van Reeth 
51 Tim Frankce & Edwin de Kroo 
52 Patrick Faasse & Piet Driessen 
53 Jeffrey Poppe & Edwin Jobse 
54 Joost Flikweerd & Jacco Lokerse 
55 Jacques van de Putte en Ivar de Visser 
56 Joris van Dyck & Tim Godrie 
57 Peter van Fliert  & Maarten Buitenhuis 
58 Bjorn Bergwerff & Koert Vink 
59 Jan de Meester & Jeroen Eggebeen 
60 Rik Kanters & Reno Verhagen 
61 Hendrik Vermeulen & R. Bruygoms
62 Mark Allemekinders & Joris Rijk 
63 Brian Vermeulen & Danny Vermeulen 
64 Alex Meijers & Erik van Gils
65 Lodie Boelhouwer & Remy de Groen 
66 Erik Wesker & Patrick van de Waerdt
67 Gertjan Fioole & Eddy Sanne
68 Erik Verhoeven & Laurens Riemens
69 Bob van Tulder & Jarno van der Linde 
70 Martijn Antonides & Hugo Antonides
71 Kevin Kloosterman & Marco Bek
72 Sjoerd Schaap & Kevin Schenk
73 Antony Donders & John Roestenburg 
74 Emile Buisseret en ?
75 Peter Schepens & Bruno Dekeersmaecker

Deelname met transponder maar niet geclassificeerd:
76
Casper Wesselingh & Roy Vrugt 
77 Jan Willem de Lange & Hans Loeffen

Deelgenomen zonder transponder:

80 Frank Molendijk & Youri van Noorden 
81 Hans de Roeck & Efrem Peeters
82 Jari Brant & Niels van den Heuvel 
83 Richard Poppe & Wesley Openneer
84 Robert Sonke & Richard van Sabben 

Niet gestart;
Bart Mesland & Bart de Haas 



Klasse: SOLO 
1   Alex van den Broek 
2   Maarten Collin
3   Bart Kuzee
4   Martin Rokowski
5   Guido Boone
6   Stijn Bonte
7   Maurits Enting
8   Ricardo Loos
9   Arjan van der Veld
10 Remy Grootjans
11 Sander de Loof
12 Hans Dussman
13 Stan Hoefnagel
14 Luuk Vernooij
15 Mark Dekker
16 Roel Dieltiens
17 Siebe Kinderman
18 Max Koekie
19 Freddie Roelofs
20 Kees Luteijn
21 Artur Orchowski
22 Thomas Vervondel
23 Robert Mensen
24 Bram van Saane
25 Erik van Koulil
26 Arjan Houtman
27 Rob van Saane
28 Jan Frans Bergen
29 Niels Joziasse
30 Richard Bimmel
31 Eduard Hillebrand
32 Perry Kanters
33 Femke Hiemstra
34 Bruno Stolzenbach
35 Jurian Baas
36 Dylan van Leerdam
37 Jacco Braam
38 Gert Meijers
39 Wilco de Bonte
40 John van Oostende
41 Arnoud van Gelder
42 Yannick Peeman
43 Rens Scheffers
44 Vladimir Klevko

Deelname met transponder maar niet geclassificeerd:
45 Ronald Poppe
46 Raymond Hillebrand
47 Jacco van de Maarl 
48 Wilbert Jansen 
49 Matthijs Scheffer
50 Mark Ribbens 

Deelgenomen zonder transponder:
51 Corrent van Schendel 
52 Erik van 't Hof 
53 Guus Haegens
54 Huib Scheffers 
55 Jakky Dekker
56 Jos de Nooijer 
57 Klaas de Nooijer 
58 Martin Westerbeke 
59 Nick de Leeuw 
60 Patrick Rapis 
61Ruben de Nooijer 
62 Tom Koning 
63 William Westerbeke 

Niet gestart:
Joost van Hofstreten
Pieter Sinke 
Ronny Joziasse 
Willem Griep 
Antoon Meussen
Bart Westerink 
Leo van der Cingel 

Sponsors

Facebook

SFbBox by psd to html